Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ALICI'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Zeytinyağı, salça ve baharatlar gibi ürünler dışındaki tüm ürünler siparişinize özel olarak yapıldığından ürünlerin kargoya teslim süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Fakat yukarıda belirtildiği üzere 3 iş gününü geçmemek üzere kargolar hazırlanıp, kargo firmasına teslim edilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde üyelik bilgilerinizde girmiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Kargonun aşırı hasarlı, yırtık veya patlak olarak tarafınıza ulaşması halinde kargo kuryesi ile tutanak tutularak geri gönderilmesi mümkündür. Böyle bir durumda tarafımızla iletişime geçip tutanak belgesi ile gerekli bilgilendirmeyi yapmanız halinde size özel olarak yardımcı olunacaktır. Öte yandan hasarlı fakat geri göndermediğiniz kargolarınız için de tarafımıza detaylı olarak çekilmiş kolinin fotoları ile patlamış ürün paketlerinin fotoları ve bozulmuş ürün olup olmadığına dair bilgilendirmenizi yapmanız halinde de destek ekibimiz sizinle özel olarak ilgilenecek ve mağduriyetinizi gidermek adına her türlü yardımda bulunacaktır.

Birçok ürün vakumlanarak kargoda ve sonrasında buz dolabında en uzun süre dayanacak şekilde paketlenmektedir. Koli içerisinden ürünlere dair kullanım ve muhafaza ile ilgili önemli hususları izah eden bir el broşürü bulunmaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Ayrıca koliniz kargoya verildiği zaman üye kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına whatsapp üzerinden bilgilendirme mesajı ile kargo takip kodunuz tarafınıza iletilecektir.

Siparişini verip ödemesini yaptığınız kargonun belirli kargo teslim süresini geçen bir zaman diliminde tarafınıza ulaşmaması durumunda öncelikle tarafımıza destek@bikolimvar.com mail adresi üzerinden, sitedeki iletişim kısmından veya 0533 479 22 80 numaralı whatsapp destek hattımızdan haber vermeniz gerekmektedir. Kargo firması üzerinden yapılacak gerekli incelemeler sonrasında kargonuzun kaybolduğu belirlenir ise siparişlerim sayfasınadan geri ödeme talebi açabilir, kredi kartı ile ödeme yapılmış ise ödeme sistemimiz İyzico üzerinden bu tutar tekrar kartınıza geri ödenir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.