Müşteri Hizmetleri

bikolimvar_logo.png (2 KB) Müşteri hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz

bikolimvar.com olarak alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için her zaman yanınızdayız. Tüm sorularınız, şikayetleriniz, öneri ve yorumlarınız için bize sitemizde bulunan iletişim sayfasından mesaj atarak, destek@bikolimvar.com mail adresinden ulaşarak veya "0533 479 22 80" numaralı kurumsal whatsapp hattımız üzerinden mesaj yazarak iletişime geçebilirsiniz. Farklı konularda detaylı bilgi almak için yan tarafta bulunan menüden bilgi almak istediğiniz konunun sayfasına tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Herhangi bir durum için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sık Sorulan Sorular
 • Sık Sorulan Sorular

   

  • Ürün paketleme nasıl yapılıyor?

  - Baharatlar, zeytinyağı, nar ekşisi, kuru sebzeler ve diğer yöresel ürünler kategorisindeki ürünler dışında tüm ürünlerimiz vakumlanarak, hava almayacak ve tazeliğini yitirmeyecek şekilde tarafınıza gönderilmektedir.

   

  • Ürünler dondurulmuş mu yoksa taze olarak mı gönderiliyor?

  - Tüm ürünler, siparişinizden hemen sonra taze bir şekilde hazırlanıp paketlenmektedir. Dondurulmuş ürün gönderilmemektedir.

   

  • Sıcak havalarda gönderim nasıl yapılıyor?

  - Ürünlerimizin çok büyük bir kısmı vakumlandığı için hava ile teması kesildiğinden dayanım süreleri artmaktadır. Öte yandan yaz mevsiminde etli ve sütlü ürünlerimiz için koli içerisine buz aküleri koyarak dayanımı arttırmaktayız.

   

  • Türkiye'nin her bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

  - Anlaşmalı kargo firmaları ile Türkiye'nin 81 iline gönderim yapmaktayız.

   

  • Kargomun hasarlı gelmesi halinde ne yapmam gerekiyor?

  - Kargonuzun, kargo firmasından kaynaklı taşıma koşulları nedeni ile hasarlı gelmesi durumunda kutunun hasarlı kısımlarının fotoğraflarını çekip, kargo yetkilisine tutanak tutturarak ökarşı ödemeli bir şekilde tarafımıza geri gönderiniz. Akabinde bizi kurumsal whatsapp hattımız üzerinden hasarlı kutu fotoğraflarınızı ileterek bilgilendirdiğinizde, arkadaşlarımız sizinle ilgilenecek ve ödemenizi havale ise geri iletecek, kredi kartı ise aynı tutarda hediye çeki hemen adınıza tanımlanacaktır.

   

  • Kargomda bozulmuş ürün gelmesi halinde ne yapmam gerekiyor?

  - Kargonuzda, herhangi bir nedenden dolayı bozulmuş bir ürün gelmesi halinde kurumsal whatsapp hattımız üzerinden bozuk gelen ürün ile ilgili bizi bilgilendirmeniz durumunda o ürünün siparişinizdeki tutarı karşılığında adınıza özel olarak bir hediye çeki tanımlanacaktır.

   

  Aklınıza takılan farklı sorularınız için, sitemizin iletişim kısmından veya "0533 479 22 80" numaralı kurumsal whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın bikolimvar.com'da herkes için bikoli var. İyi alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.